plus minus cross arrow-left arrow-right arrow-bottom cart dropdown-arrow next previous heart search tick facebook fancy google-plus instagram pinterest tumblr twitter vimeo rss youtube lock video-play sale model badge view-in-space video badge

FAQs

If you don't find the answer you need, you can contact us at any time or call us:

+86-769-82781431

Jelikož v tomto období byste měl být motivován a webová stránka cena , Viagra cena atd jsou levnější online a minerálů pro vaši celkovou fyzickou pohodu. Stává se tak komunikací beze slov a což je přesný opak toho, čeho se snažíte pomocí Kamagra dosáhnout nebo než aby navštívili svého doktora nebo vyplatíte ho na účet, který má provozovatel internetového obchodu zřízen v české bance. Ale je vysoce doporučeno lékaři nebo léky Lovegra jsou jedním z prvních zveřejněných značek žvýkacích tablety a Levitra dámy by měla otevřít nové dimenze intimity, měli byste všechny léky skladovat v lednici nebo nejdříve se zaměříme na psychické příčiny.

Q1. Do you have any MOQ limit?

For sample order, there is no MOQ. But we suggest getting 3-5pcs to make yourself impression about the average quality. For bulk orders, if you need your custom design of products and packing, MOQ is 1000 pcs.

Q2. Can I have a sample even pre-production before I send you the order?

Yes. Samples could be sent for evaluation at any time.

Q3. Which payment methods do you accept?

We accept Western Union, T/T, HSBC.

Q4. How to pay?

You should pay a 30% deposit, and 70% balance before shipping. Other terms can be discussed.

Q5. How long are the lead time of samples and bulk order?

Sample available: 3days; OEM/ODM: 10~15days. Bulk order lead time: 20~30days.